info@trans-austria.com

Hakkımızda Bir Önceki Sayfaya Dön

 

Uluslar Arası Taşımacılık2008 yılında kurulan Trans Avusturya ilk olarak sadece Avusturya hattında taşımacılık hizmeti verirken geçen süre içerisinde faaliyet alanlarını genişleterek müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik hizmetleri bünyesinde birleştirmeyi başarmıştır.

 

Trans Avusturya’nın verdiği hizmetler arasında; Karayolu Taşımacılığı, Havayolu Taşımacılığı, Denizyolu Taşımacılığı, Demiryolu Taşımacılığı, Depo-Antrepo Hizmetleri ve Yurtiçi Dağıtım, Gümrükleme, Fuar Taşımacılığı, Proje Taşımacılığı ve Sigorta aracılık hizmetleri bulunmaktadır.

 

En önemli kaynağın İnsan Kaynakları olduğuna inanan şirketimiz, Lojistik Süreçleri bünyesinde bulundurduğu deneyimli ve kaliteli personeli ile yönetmekte, aynı zamanda en son teknolojik yatırımlar ile müşterilerinin ihtiyaçlarına etkin çözümler sunabilmektedir.


Türkiye’de İstanbul ve Sakarya’da operasyon ofisleri bulunan şirketimiz; yurt dışı hizmetlerinde acente sistemini kullanmaktadır. Güçlü partnerleri ile yurt dışında etkin bir ağ kurmayı başaran şirketimiz, dünyanın her tarafındaki acenteleri ile Lojistik Süreçlerde etkin ve hızlı bir rol oynamaktadır.


Bünyesinde tamamı kendisine ait EURO 5 standartlarına uygun, çevreye duyarlı U ve L tipi motorlu araçları ile müşterilerine online olarak internet üzerinden araç ve yük takip edebilme hizmetleri sunmaktadır.

 

ŞİRKET BİLGİLERİ

Şirket Türü : Limited Şirket
Mersis No : 0589053356300018
Ticaret Sicil Memurluğu : Sakarya
Ticaret Sicil Numarası : 19602
Ticaret Ünvanı : Trans Avusturya Uluslararası Nakliyat ve Ticaret Limited Şirketi
Adres : Güllük Mahallesi 360. Sokak No:1/101 Adapazarı / SAKARYA
Taahhüt Edilen Sermaye : 1.000.000
Ödenen Sermaye : 1.000.000
Şirket Tescil Tarihi : 13.11.2008
Vergi Dairesi : Ali Fuat Cebesoy
Vergi Numarası : 8590533563
Sektör : Kara yolu ile uluslararası yük taşımacılığı (gıda, sıvı, kuru yük, vb.) (gaz ve petrol ürünleri hariç)