2008 yılında kurulan Trans Avusturya ilk olarak sadece Avusturya hattında taşımacılık hizmeti verirken geçen süre içerisinde faaliyet alanlarını genişleterek müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik hizmetlerini bünyesinde birleştirmeyi başarmıştır.

En önemli kaynağın İnsan Kaynakları olduğuna inanan şirketimiz, Lojistik Süreçleri bünyesinde bulundurduğu deneyimli ve kaliteli personeli ile yönetmekte, aynı zamanda en son teknolojik yatırımlar ile müşterilerinin ihtiyaçlarına etkin çözümler sunabilmektedir.

Türkiye’de İstanbul ve Sakarya’da operasyon ofisleri bulunan şirketimiz; yurt dışı hizmetlerinde acente sistemini kullanmaktadır. Güçlü partnerleri ile yurt dışında etkin bir ağ kurmayı başaran şirketimiz, dünyanın her tarafındaki acenteleri ile Lojistik Süreçlerde etkin ve hızlı bir rol oynamaktadır.

Bünyesinde tamamı kendisine ait EURO 5 ve EURO 6 standartlarına uygun, çevreye duyarlı U ve L tipi motorlu araçları ile müşterilerine online olarak internet üzerinden araç ve yük takip edebilme hizmetleri sunmaktadır.

Yine bünyesinde kendisine ait olan SWAP BODY ve BOX CONTAİNER ekipmanlar ile müşterilerine rekabet avantajı sağlamakta, uzman kadrosu ile tüm süreci tek elden yöneterek yüksek müşteri memnuniyeti yakalanmaktadır.

Partnerlerimiz