İstanbul / Sakarya info@trans-austria.com

Yurtiçi Taşımacılığı

Trans Avusturya’nın Uluslararası Lojistik Uzmanlığından Yurt İçinde De Yararlanın!

Uluslararası taşımacılık alanında başarısını ispatlayan firmamız yurtiçi taşımacılığı alanında da müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için hizmet sağlamaktadır. Lojistiğin gerektirdiği tüm alanlarda güçlü araç filomuz ve alanlarında uzman kadromuz sayesinde müşterilerimizin yanındayız.

Otomotivden tekstile, inşaattan ev teslimatına kadar tüm sektörel ve bireysel sevkiyat gereksinimlerinizde komple ve parsiyel dağıtım seçeneklerimizle sizin için en efektif taşıma yöntemini planlıyoruz.

Tüm Türkiye’de çıkış ve varış noktalarına bağlı olarak 24 ila 72 saat arasında değişkenlik gösteren hızlı ve güvenli teslimat garantisi sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyması halinde depolama hizmeti sunarak sevkiyat gereksinimlerini optimize ediyor, yükün yapısına uygun olarak taşımacılık çözümleriyle süreci yönetiyoruz. Uzman ekibimizle birlikte güzergaha ve yüke bağlı olarak oluşturduğumuz çözümler sayesinde teslimatların zamanında ve hasarsız gitmesini sağlıyoruz.

Benimsediğimiz şeffaflık anlayışını sürdürülebilir kılabilmek için teknolojik altyapılarımızda kullandığımız yazılımlarla tüm sevkiyat sürecini takip ediyor ve müşterilerimize bilgi akışı sunuyoruz.